Touha po důstojném stárnutí a zachování mladistvého vzhledu následuje člověka již od antických dějin. Způsoby, jak toho dosáhnout se v posledních dekádách rapidně rozvinuly díky odhalení a pochopení molekulárních procesů stárnutí kůže.
Moderní „anti-aging“ medicína vychází z těchto procesů, a působí na molekulární úrovni, aby zpomalila a oddálila příznaky stárnoucí pokožky.
V estetické medicíně je obzvláště důležité pochopit a zachovat individualitu člověka. Nezbytný je komplexní pohled na problematické zóny a spolupráce s klientkou (klientem) při nastavení požadovaných cílů.

Nabízíme komplexní řešení pro:

✓ stárnutí pleti (ztráta pružnosti, jemné vrásky, pigmentové skvrny)
✓ odstranění vrásek, harmonizaci rysů obličeje
✓ odstranění nežádoucích kožních výrůstků
✓ odstranění jizev
✓ zlepšení kvality vlasů
✓ trvalé laserové odstranění chloupků
✓ odstranění nadměrného pocení

Používáme originální, kvalitní a v praxi osvědčené materiály od špičkových světových značek (Stylage, Radiesse, Restylane, Botox, Dysport, a dalších).

NAŠE NEJČASTĚJŠÍ ZÁKROKY:


VÝPLŇ VRÁSEK, KOREKCE OBJEMU A KONTUR OBLIČEJE, MODELACE RTŮ, apod. POMOCI KYSELINY HYALURONOVÉ 

Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka, která se vyskytuje v mezibuněčném prostoru kůže. Přitahuje velké množství tekutin, čímž dodává objem pokožce. Aplikuje se do statických vrásek (především do nosoretních rýh, svislých rýh kolem ústních koutků, vrásek u kořeně nosu) nebo při ztrátě objemu (rty, tváře, nad lícními kostmi, kruhy pod očima).


APLIKACE BOTULOTOXINU

Botulotoxin se používá v medicíně již více než 30 let. Jeho účinek spočívá především v uvolnění svalu, který působí přímo na příčinu vzniku vrásek, tedy na svalovou činnost.
Nejznámější využití botulotoxinu je do horní části obličeje – k odstranění vrásek čela, z oblasti mezi obočím a kolem očí. Botulotoxin běžně využíváme i pro jiné indikace: k odstranění vrásek kolem úst, opravy tzv. „gummy smile“ (odhalení dásně horní čelisti při usmívání), zlepšení kontur obličeje, rejuvenaci krku či odstranění pocení nebo při léčbě určitých zánětlivých kožních nemocí (např. rosacea).


REJUVENACE PLETI – BIOREMODELACE

Mezi nejmodernější trendy v estetické medicíně patří bioremodelace pokožky, podstatou které je podpora regeneračních schopností kožních buněk a obnova jejích zdravé funkce. Pomocí injekčně podaného „koktejlu“ výživujících látek dochází k omlazení kožní tkáně, zvýšené tvorbu kolagenu a elastinu a v konečním důsledku k vypnutí a omlazení kůže. Pracujeme se značkami Profhilo, Philart, Radiesse, Revitrane.


Rejuvenace pleti pomoci IPL (fotofacial)

Jedná se o neinvazivní zákrok IPL laserem, který je především určen pro kůži na obličeji, krku, dekoltu či rukou se známkami fotostárnutí (pigmentové skvrny, rozšířené póry, zčervenání, žilky, rozšířené póry, vrásky). IPL ošetření odstraňuje pigmentové skvrny, drobné žilky, začervenalou kůži, zmenšuje póry. Díky stimulaci kožních fibroblastů dochází k tvorbě nových kolagenových vláken, čímž se zlepšuje pružnost a kvalita pleti, dojde k redukci vrásek. Velkou výhodou je minimální doba rekonvalescence: pleť je po zákroku cca 12 hodin lehce zarudlá, ale nedochází k olupování. Pro optimální výsledky doporučujeme 3-5 sezení po měsíčních intervalech (září – červen).  


OMLAZENÍ PLETI FRAKČNÍM CO2 LASEREM

Tato terapie patří v současné době mezi nejmodernější a nejúčinnější metody sloužící k odstranění povrchových vrásek, jizev.


ODSTRANĚNÍ ZNAMÉNEK A KOŽNÍCH VÝRŮSTKŮ LASEREM

Výhody jsou rychlé hojení bez šití a rychlá rekonvalescence téměř bez omezení pacienta. Zákrok se provádí v místním znecitlivení.


Odstranění pigmentových skvrn

Laserové odstranění pigmentových skvrn především z obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou je neinvazivní zákrok, který využívá efekt intenzivního pulzujícího světla k redukci nadměrné pigmentace. Pro optimální výsledky doporučujeme 2-3 sezení (září – červen).


Odstranění žilek z obličeje, metliček nohou, začervenání pleti

Náš špičkový long pulse Nd:Yag cévní laser funguje na bázi fotokoagulace. Laserový paprsek reaguje s červeným krevním barvivem, čímž dochází k destrukci a následnému vstřebávání žilek. Zákrok se provádí dle lokality od září do června a pro optimální výsledky je třeba počítat s 2-3 sezeními (dle rozsahu).


Laserová léčba akné, korekce jizev po akné

Kromě medikamentózní léčby hrazenou zdravotní pojišťovnou nabízíme laserovou léčbu akné a jizev po akné. Dle klinického stavu a individuální potřeby pacienta  využíváme CO2 a Nd:Yag lasery, IPL fototerapii.


Laserová léčba virových bradavic

Terapie Nd:Yag laserem představuje moderní alternativu v léčbě virových bradavic. 

Jedná se o krátký zákrok bez nutnosti injekcí, chirurgického zákroku a jakékoliv následné péče. Nd:Yag laser působí na úrovni drobných cév vyživujících bradavic, kdy díky jejich destrukci dochází k odumření virem napadených tkání.


Korekce jizev

Provádíme korekci keloidů, strií, jizev po akné či neštovicích, pooperačních či posttraumatických jizev. K léčbě jizev se používá individuální kombinace metod (chemický peeling, laserové ošetření, injekční aplikace léčebných látek) především dle lokality, typu a stáří jizev. 


REJUVENACE PLETI POMOCI HYDROXIAPATITU VÁPENATÉHO (RADIESSE) 

Hydroxiapatit vápenatý je přirozeně se vyskytující látka, která kromě výplňových funkcí velmi intenzivně stimuluje tvorbu vlastního kolagenu. Používá se především k celkové rejuvenaci pleti, hřbetů rukou, dekoltu.


ENZYMATICKÝ  A CHEMICKÝ PEELING

Enzymatický peeling SUPERFACIAL™ od britské firmy vyvíjející špičkovou lékařskou kosmetiku Medik8 rozzáří unavenou pleť, zlepší pružnost a tón, zmírní suchost pokožky. Působí zcela jiným mechanismem, než klasický chemický peeling. Unikátní směs osmi účinných látek (papain, kyselina ellagová, výtažky z granátového jablka, výtažky z borůvek, kiwi olej, aminokyseliny) „požírá“ odumřelé kožní buňky z povrchu a zanechává pleť hladkou, jemnou a zářící, a to bez následného podráždění nebo olupování. Kúra trvá 30-40 minut a to včetně následné fotostimulační terapie, která vede k další biostimulaci kožních buněk a novotvorbě kolagenu. Jedná se o ideální ošetření pro okamžité vypnutí a rozzáření pleti (často využíváno i před akcemi jako ples, focení, apod.).

Kromě enzymatického peelingu provádíme i povrchové nebo středně hluboké, klasické chemické peelingy pomoci kyseliny glykolové a kyseliny trichloroctové k zlepšení kvality, rejuvenaci pleti, odstranění pigmentových skvrn či jizev po akné. 


BIOSTIMULAČNÍ SVĚTLOLÉČBA

Léčebný a biostimulační efekt červeného světla využívá dermatologie, rehabilitační a sportovní medicína již několik desítek let. Intenzivní stimulace pokožky červeným světlem má hojivý efekt vhodný na akutní projevy (opary, čerstvé rány), a dále stimuluje energetické (mitochondriální) procesy v kožních buňkách, které vedou k stimulaci tvorby kolagenu, regeneraci a růstu vlasů.

Současným novým trendem je použití žlutého světla (bez UV), které proniká nejhlouběji do pokožky a má nejvýraznější efekt proti stárnutí pleti.

Fototerapie modrým světlem se stala jedním z nejdůležitějších novinek v léčbě akné. Modré světlo účinkuje přímo na projevy akné, má přírodní antibakteriální efekt, působí přímo na Propionibacterium acnes, bakterii spjatou s výskytem akné. Světloléčbu modrým nebo střídavým červeným a modrým světlem kombinujeme i s odborným laserovým čištěním pleti v rámci léčby akné.


REJUVENACE PLETI, NECHIRURGICKÝ LIFTING OBLIČEJE APLIKACÍ MESONITÍ

Nechirurgický lifting obličeje pomoci plně vstřebatelných polydioxanových nití je minimálně invazivní ambulantní zákrok, jehož cílem je primárně napnout, zpevnit, a rozjasnit pokožku v oblasti obličeje a krku.  Mesonitě vylepší kontury dolní čelisti, podbradku a tváří, a omladí povislou kůži v oblasti krku.


MEZOTERAPIE – VÝŽIVA KŮŽE, ZLEPŠENÍ KVALITY VLASŮ

Hlavní princip mezoterapie je aplikace roztoku či gelu obsahujícího směs funkčních látek pomoci ultratenké jehly do střední vrstvy kůže, tedy přímo do místa svého konečného působení. Nabízíme mezoterapii pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou a vlasaté pokožky hlavy.


FOTOGALERIE ESTETICKÝCH ZÁKROKŮ:

Zpět